Rent like home Nędzy Kubińca 3 - Kościelisko
Wypoczynek w górach. Tanie noclegi. Rezerwacja online nocowania w górach.
Rent like home Nędzy Kubińca 3
Kościelisko Nędzy Kubińca 330Bapartamenty - mieszkania
Góry
WiFi
Parking
Rozmawiamy
Góry
WiFi
Parking
Rozmawiamy
Obiekt Rent like home - Nędzy Kubińca 3 położony jest w miejscowości Kościelisko. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Gubałówka – 6, 7 km, Tatrzański Park Narodowy – 7, 5 km, Dworzec PKP Zakopane – 7, 6 km.
W naszej ofercie m. in. : parking w garażu, całkowity zakaz palenia, bezpłatne Wi-Fi, parking na miejscu, dostęp do Internetu, bezpłatny parking, ogrzewanie, prywatny parking, parking, Wi-Fi, pokoje dla niepalących.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Rent like home - Nędzy Kubińca 3 o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. Ze względu na koronawirusa (COVID-19) upewnij się, że rezerwujesz ten obiekt zgodnie z wytycznymi władz lokalnych w miejscu docelowym, w tym między innymi dotyczącymi celu podróży i maksymalnego dozwolonego rozmiaru grupy. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 500 jest wymagany po przyjeździe. Opłaty dokonuje się kartą kredytową. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona w ciągu 7 dni od wymeldowania. Całość depozytu zostanie zwrócona na konto karty kredytowej po sprawdzeniu stanu obiektu. Późne zameldowanie po 22:00 podlega dodatkowej opłacie w wysokości: 150 PLN. Możliwość przyjazdu o późnej porze musi zostać potwierdzona przez personel obiektu. Wymeldowanie odbywa się do godziny 10:00. Ważne informacje: Aby otrzymać fakturę VAT, należy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości powitalnej otrzymanej po dokonaniu rezerwacji. Wybór opcji „podróż służbowa” nie powoduje automatycznego wystawienia faktury.Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 50 mkw).


Kościelisko
Kościelisko - rekreacja i górski wypoczynek
Kościelisko to malownicza górska miejscowość położona na stokach Pogórza Gubałowskiego oraz w Rowie Kościeliskim. Jest to doskonałe miejsce wypadowe dla turystów, ponieważ znajduje się jedynie kilka kilometrów od Zakopanego. Nierozłączne części Kościeliska to: Chotarz, Butorów, Budzówka, Czajki, Blachówka, Gronik, Groń, Górkówka, Kierpcówka, Karpielówka, Kiry, Nędzówka, Pitoniówka, Pająkówka, Rysulówka, Staszelówka, Sobiczkowa, Sywarne, Wojdyłówka i Szeligówka.
Kościelisko znajduje się bardzo blisko Tatrzańskiego Parku Narodowego, do którego można wejść z kilku punktów: na Groniku, na Polanie Biały Potok, na Nędzówce oraz w Kirach. Warto skorzystać z atrakcyjnych tras, które prowadzą przez tamte tereny. Przez Dolinę Kościeliska wiedzie trasa w Kirach, a z Nędzówki na Przysłop Miętusi.
Polecane są piękne trasy, z niesamowitymi widokami, przeznaczone dla początkujących uczestników szlaków górskich. Trasy prowadzą po Pasmach Gubałowskich i jest to ścieżka rowerowa przez Dzianisz do Chochołowa, zielony szlak na Butorowy Wierch oraz czarny szlak na Gubałówkę.
Kościelisko tworzy idealne miejsce do spędzenia ferii czy wakacji – wiele możliwości skorzystania z atrakcji turystycznych, szlaków, wyciągów oraz doskonałej bazy karczm oraz punktów z pamiątkami. Jeśli górskie szaleństwo, to tylko w tej części Polski – blisko położone Zakopane daje szersze możliwości wczasowiczom na korzystanie z górskiego klimatu!